nederlandse vereniging voor traumachirurgie

subvereniging van de nederlandse vereniging voor heelkunde

 

T +31 (0)343 - 51 18 51

Differentianten

De huidige Differentianten zijn momenteel werkzaam

Titel Periode Ziekenhuis Email adres
Teun Saltzherr 16-12-2014 t/m 31-12-2016 Academisch Medisch Centrum Amsterdam t.p.saltzherr@amc.uva.nl
Hilco Theeuwes 01-05-2015 t/m 31-07-2017 VieCuri Venlo
Jeroen Bransen 01-05-2017 t/m 04-08-2017 UMCUtrecht jeroenbransen@gmail.com
Marloes van den Brand 25-03-2015 t/m 25-09-2017 Deventer Ziekenhuis/UMCG marloesvdbrand@hotmail.com
Gerben van der Bij 01-01-2016 t/m 31-12-2017 Spaarne Gasthuis/VU Medisch Centrum gerbenvanderbij@gmail.com
Maayke van Sterkenburg 01-01-2016 t/m 31-12-2017 VU Medisch Centrum Amsterdam m.vansterkenburg@gmail.com
Roderick van Leerdam 01-01-2016 t/m 01-01-2018 HagaZiekenhuis/ King's College Hospital Londen r.vanleerdam@hagaziekenhuis.nl
Sarah Woltz 01-01-2016 t/m 01-05-2018 HagaZiekenhuis/King's College Hospital Londen sarahwoltz@hotmail.com
Rayner Maayen 01-07-2016 t/m 30-06-2018 LUMC / Alrijne ZH Leiderdorp raynermaayen@gmail.com
Klaas Hartholt 01-07-2016 t/m 30-06-2018 Reinier de Graaf Groep/ErasmusMC Rotterdam K.Hartholt@rdgg.nl
Joost ten Brinke 01-06-2016 t/m 30-06-2018 AMC/Tygerberg/Gelre Ziekenhuizen j.g.tenbrinke@amc.nl
Rene Buijsman 01-07-2016 t/m 30-06-2018 VU Medisch Centrum Amsterdam/Westfriesgasthuis renebuysman@gmail.com
Doeke Boersma 01-07-2016 t/m 01-07-2018 UMCU / Jeroen Bosch ZH d.boersma@jbz.nl
Freek van Brussel 01-02-2016 t/m 01-08-2018 Spaarne Gasthuis/AMC freekvanbrussel@gmail.com
Roderick Wouters 01-09-2016 t/m 01-09-2018 MCL/UMCG pcrwouters@gmail.com
Maurice Ph J Engelen 01-01-2017 t/m 31-12-2018 Haaglanden Medisch Centrum mphjengelen@gmail.com
Eefje N. de Vries 01-10-2017 t/m 01-03-2019 Tergooi Ziekenhuis endevries7@gmail.com
Benjamin Emmink 01-07-2017 t/m 30-06-2019 St. Antonius Ziekenhuis Nieuwegein/ UMCU bemmink@yahoo.com
Michiel Winkes 01-07-2017 t/m 30-06-2019 Maxima Medisch Centrum/MUMC michielwinkes@gmail.com
Bryan van de Wall 01-07-2017 t/m 01-07-2019 Jeroen Bosch/Diakonessenhuis Utrecht bryan_vdwall@hotmail.com